Inauguracyjne zwycięstwo!

Orlęta Reszel pokonały Mazur Pisz 2:1 w inauguracyjnym spotkaniu Warmińsko-Mazurkiej V ligi. Gospodarze zaprezentowali bardzo dobrą grę w defensywie, którą dowodził kapitan Mateusz Terlik. Zawodnicy z Pisza mieli bardzo mało przestrzeni, stwarzając sobie mało okazji podbramkowych. Jednak kibice musieli czekać na pierwszą bramkę do 43 minuty. Wtedy to jeden z obrońców gości w polu kanym dotknął piłkę ręką. Sędzia nie wachał się wskazać na "wapno". Do karnego podszedł Zaleśkiewicz, który pewnie wykorzystał jedenastkę. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Im bliżej końca meczu, tym zawodnicy z Pisza opadali z sił. Orłom udało się to wykorzystać dopiero w 86 minucie. Po ładnej, zespołowej akcji bramkę zdobył Daniel Fedczak zapewniając gospodarzom 3 punkty.

W sobotnim spotkaniu piłkarze Orląt zaprezentowali się bardzo z dobrej strony. Na boisku zawodnicy zostawili wiele walki i determinacji.  Warto podkreślić świetny doping kibiców z Reszla, którzy mimo słabej pogody tłumnie zebrali się na stadionie przy ulicy Kopernika i bardzo przyczynili się w odniesieniu jakże prestiżowego zwycięstwa.