Zwycięstwo z Korszami.

Orlęta REMA Reszel pokonały w meczu sparingowym MKS Korsze 3:1. Warto podkreślić, że nasz rywal wystąpił składem rezerwowym, bez kilku kluczowych zawodników dla swojego zespołu.

Wszystkie bramki dla Orląt padły w pierwszej części gry. Najpierw po dośrodkowaniu Andrzeja Adamiaka, do bramki głową skierował Krzywicki. Na dwa do zera podwyższył Jankiewicz, który wykończył niezłe podanie Markisza. W 45. minucie ładną bramkę zdobył Modzel.

W drugiej połowie Orlęta nie potrafiły lepiej rozegrać kilku kontr i podwyższyć rezultatu. MKS też miał swoje szanse. Jednak honorowe trafienie zdobyli dopiero w ostatniej akcji meczu po stałym fragmencie gry.

Orlęta REM Reszel- MKS Korsze 3:1

Bramki: Krzywicki,Jankiewicz, Modzel.

Orlęta wystąpiły w składzie: Doborzyński, Bochno, Leszczenko, Adamiak, Suszyński, Modzel, Markisz, Romańczuk, Zaleśkiewicz, Krzywicki, Jankiewicz, Sawicki, Janowski, Olszewski, Maćkowiak, Rukszan.