Z Wilkowem na remis

Orlęta REMA Reszel zremisowały w meczu sparingowym z Wilczkiem Wilkowo 2:2.Kolejny raz nie udało się pokonać rywala, z którym niewątpliwie nie układa nam się gra.

Wszystkie bramki padły w pierwszej części spotkania. Po kilku sytuacjach Orląt, do głosu doszli zawodnicy Wilkowa, którzy nastawili się głównie na grę z kontry. Najpierw błędy w obronie, później naszego bramkarza i zrobiło się 0:2. Pod koniec pierwsze połowy Reszelanie zdołali wyrównać. Najpierw bramkę strzelił Krzywicki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Zaleśkiewicza. Później nasz środkowy pomocnik już sam zdobył bramkę po strzale zza pola karnego.
W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Orlęta prowadziły grę, jednak nie potrafiły udokumentować swojej przewagi.

Orlęta REMA Reszel- Wilczek Wilkowo 2:2

Bramki: Krzywicki, Zaleśkiewicz