Zwycięstwo w Prostkach

Udało się wywieźć z Stadionu Leśnego w Prostkach jakże ważne 3 punkty. Jest to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w rundzie wiosennej naszego zespołu.

W pierwszej połowie spotkania, jak i przez cały mecz, sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Nasz zespół największe zagrożenie stworzył po stałych fragmentach gry. Po jednym z nich niewiele pomylił się, jak zwykle groźny w takich momentach, Mateusz Terlik. Zawodnicy z Prostek stworzyli sobie groźną sytuację również po strzale głową.

Druga część spotkania zaczęła się od śmielszych ataków Orląt. Wreszcie w 51.minucie po ładnym uderzeniu w długi róg bramkę zdobył Patryk Modzel. Reszelscy piłkarze stworzyli sobie później kilka groźnych sytuacji. Na uwagę zasługuje strzał głową Kamila Jankiewicza obroniony z trudem przez bramkarza Pojezierza. Oprócz tego swoją szansę miał Daniel Fedczak, który zabawił w polu karnym mijając z łatwością przeciwników, jednak w ostatniej chwili piłkę wybili mu obrońcy. W ostatniej minucie meczu rzut rożny mieli gospodarze, jednak nie udało im się zmienić wyniku spotkania.

Mecz w Prostkach można zaliczyć do udanych naszej drużyny. Orlęta zagrały dobrze i solidnie w defensywie kontrolując przebieg spotkania. Zawodnicy Pojezierza nie mieli zbyt wielu okazji do zdobycia gola. Ich akcje kończyły się jeszcze przed polem karnym, co pokazuje konsekwentną grę defensywną naszego zespołu.

Pojezierze Prostki- Orlęta REMA Reszel 0:1

Bramki: Modzel 51'