Świąteczne starcie.

W ramach 19 kolejki Warmińsko-Mazurskiej V ligi Orlęta Reszel zmierzą się z Polonią Lidzbark Warmiński. Świąteczną kolejkę Orły rozegrają w piątek 3 kwietnia o godzinie 16:00.

Po porażce z Granicą Bezledy nasz zespół chciałby się pokazać z lepszej strony. Przede wszystkim zaprezentować większe zaangażowanie i determinacje w zdobyciu 3 punktów. O kolejne punkty jednak nie będzie łatwo. Mimo, że Polonia zajmuje dopiero 14. miejsce z dorobkiem 17 punktów, to w żaden sposób nie wolno lekceważyć rywala. Zespół z Lidzbarka przed sezonem wzmocnił się na ławce trenerskiej, na której zasiadł, jako również grający zawodnik, Paweł Radziwon. Oprócz tego na pierwszy mecz (w porównaniu z sparingiem Orlęta wygrały z Polonią 5:2) do drużyny powróciło kilku zawodników (m.in. Szymański), którzy stanowią siłę Polonii. W pierwszym tegorocznym meczu Lidzbark pokonał wysoko Danpol Knopin 5:1, co przedstawia w pozytywnym świetle naszych piątkowych rywali.

Kolejny mecz Orląt z drużyną rywalizującą o utrzymanie. Zespołem, który nie odpuści i będzie walczył do końca. Reszelanie nie czują się zbyt dobrze w roli faworyta (patrząc po tabeli) jak pokazał m.in. mecz w Bezledach. Przed naszymi zawodnikami trudne starcie. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez świątecznych prezentów ze strony naszej drużyny i uda się zgarnąć pełną pulę.