Ostatni sparing na remis.

Orlęta Reszel zremisowały z Tęczą Biskupiec 1:1.  Był to ostatni sprawdzian naszego zespołu przed rozpoczęciem rundy wiosennej. W pierwszej połowie dużą przewagę miała drużyna z Reszla, jednak kolejny raz zawiodła skuteczność. Zamiast bramki dla gospodarzy, gola zdobyli goście. Błąd reszelskiej defensywy wykorzystał napastnik Tęczy. W drugiej części spotkania gra się wyrównała. Swoje okazje do zdobycia gola miały oba zespoły. Jednak bramkę wyrównującą zdobyły Orlęta za sprawą Bartosza Markisza. W końcówce spotkania wynik "uratował" Marcin Zalewski, który obronił w niezłym stylu sytuację "sam na sam".

Skład z pierwszej połowy: Zalewski, Terlik, Adamiak, Bochno, Suszyński, Schwesig, Wiensław, Markisz, Zaleśkiewicz, D.Fedczak, Jankiewicz.

W drugiej połowie zagrali: Mrówka, Maksymiuk, Mazur, K.Fedczak, Modzel.