Mecz o 6 punktów!

Są mecze trudne z liderami, czy z drużynami z wyższych lig, w których możemy, ale nie musimy. Są mecze łatwe, które trzeba wygrać, jak ten przed tygodniem z Knopinem. Są również mecze, w których walczy się nie o 3 punkty, ale o 6, takim meczem jest dzisiejsze spotkanie z Tęczą Biskupiec.

Drużyna z Biskupca jest naszym sąsiadem w ligowej tabeli. Zdobyła 41 punktów, czyli tyle samo co Orlęta. W rundzie wiosennej gra w kratkę, bo 3 mecze wygrała i również 3 przegrała. Jednak porażki zanotowali grając na wyjeździe i to nie byle z kim Orzysz, Pasym, Olecko. Na jesieni Tęcza gładko nas pokonała 3:1.

Dzisiejszy mecz jest ważny dla obu zespołów. Drużyna, która to spotkanie wygra może wytyczyć sobie drogę, którą ma podążać w tegorocznym sezonie. Ścisk w ligowej tabeli jest duży, liczy się każda zdobycz punktowa. Coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć. Czy po dzisiejszym spotkaniu któraś z drużyn dołączy do walki o te najważniejsze rozstrzygnięcia? Dowiemy się dziś o godzinie 16:00 w Biskupcu.