Kolejne zwycięstwo Orląt w sparingu

Orlęta Reszel pokonały w dzisiejszym sparingu Polonię Lidzbark Warmiński 5:2. Wynik spotkania w 13. minucie otworzył Janowski. Mimo kilku dogodnych okazji do przerwy wynik nie uległ zmianie. Kolejne bramki padły w drugiej połowie. Już 4 minuty po zmianie stron bramkarza Polonii pokonał Fedczak. Kolejne dwa trafienia były autorstwa Jankiewicza (ładna podcinka przy pierwszej bramce). Później chwile rozluźnienia wykorzystał zespół z Lidzbarka strzelając dwa gole, które wynikały z indywidualnych błędów naszych zawodników. W końcówce spotkania wynik ustalił Mateusz Mazur. Cieszy kolejne wysokie zwycięstwo w meczu sparingowym. Wynik jednak mógł być zdecydowanie wyższy, bo Orły w dzisiejszym starciu skutecznością nie grzeszyły.

Bramki:

13' Janowski (asysta Głuch)

49' Fedczak (bez asysty)

60' Jankiewicz (asysta Fedczak)

70' Jankiewicz (asysta Zaleśkiewicz)

88' Mazur (bez asysty)

Orlęta: Zalewski, Terlik, Głuch, Bochno, Adamiak, Zaleśkiewicz, Janowski, Fedczak, Markisz, Wiensław, Jankiewicz.

W drugiej połowie zagrali: Mazur, Mrówka, Maksymiuk, Graczykowski.