Halowy Turniej ProTrader Markets Cup

Trzecia edycja ProTrader Markets Cup za nami. W dzisiejszej rywalizacji wzięli udział chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Turniej obfitował w wiele emocji, był płacz przegranych, a także łzy radości. Wynik jednak nie był najważniejszy. Liczyła się przede wszystkim zabawa i nauka młodych adeptów piłki nożnej. Radość z gry przeważała na twarzach dzieci, a jak pokazały mecze nawet jedna wygrana i to po karnych może dać więcej szczęścia niż zwycięstwo w całym turnieju.

Puchar za pierwsze miejsce zgarnęła drużyna Szkółka Piłkarska PIKI Gdańsk, której założycielem jest dobrze znany Marek Pikała, a jednym z trenerów jest również Mariusz Uglarenko. Zespoły z Reszla zaprezentowały się całkiem nieźle. Trochę zabrakło szczęścia dla pierwszej drużyny, która zajęła ostatecznie szóste miejsce. Druga ekipa Orląt zajęła 9. miejsce, po dramatycznym spotkaniu o tą lokatę z Korszami.

Słowa uznania należą się Andrzejowi Lewandowskiemu, który po raz kolejny udźwignął na swoich barkach organizację tego turnieju i wypełnił się z tego zadania wzorowo.

Kolejność końcowa:
1. Szkółka Piłkarska PIKI Gdańsk
2. MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3. MKS Mrągowia Mrągowo
4. UKS NAKI Osztyn
5. MKS Korki Biskupiec
6. RKS Orlęta-Rema Reszel I
7. MKS Korsze I
8. UKS BUKS Barczewo
9. RKS Orlęta-Rema Reszel II
10. MKS Korsze II

Sponsorzy: Protrader Markets, Bank Spółdzielczy Reszel, Pizzeria Feniks Reszel, Primavera Furniture Barczerwski Dwór,