Łatwa wygrana z Lidzbarkiem.

Po trzech remisach z rzędu Orlęta w końcu odniosły zwycięstwo inkasując komplet punktów. Było to jednak czymś oczywistym, ponieważ do Reszla "gołą jedenastką" przyjechała Polonia Lidzbark Warmiński (liczne kontuzje w zespole), zagadką był tylko jej rozmiar.

Mecz wygraliśmy sześcioma bramkami, a mogło być ich znacznie więcej. Nie wykorzystaliśmy jednego z trzech rzutów karnych (ciężko przypomnieć sobie sytuację, żeby w jednym meczu sędzia podyktował dla naszej drużyny trzy jedenastki :), a także przynajmniej trzech stuprocentowych okazji.

Po dwudziestu minutach gry, prowadząc 3:0 trochę za mocno się rozluźniliśmy, co próbowali wykorzystać gracze Polonii. Najpierw dobrze interweniował Jarek Doborzyński, a później zabrakło celnego strzału.

W drugiej połowie kontrolowaliśmy w pełni grę, a goście liczyli straty: dwa gole i dwóch kontuzjowanych graczy (od 66. minuty grali w dziesięciu, a od 88. minuty w dziewięciu).

Mecz wygraliśmy, punkty zdobyte, cel osiągnięty, więc trzeba się z tego cieszyć, mimo, że przeciwnik był słaby. Prawdziwą siłę zespołu poznamy w meczach z Czarnymi Olecko i Mazurem Pisz, które już niedługo.

Warto odnotować na koniec fakt, że w drużynie seniorów zadebiutował dziś junior, Wiktor Sawicki, który zaprezentował się całkiem nieźle.