zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
2:2
MKS Korsze
MLKS Motor Lubawa
3:2
BKS Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo
1:1
Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn
0:2
Znicz Biała Piska
Błękitni Pasym
0:5
Mamry Giżycko
MKS Błękitni Orneta
3:1
Granica Kętrzyn
Amex Bączek Unia Susz
1:2
Concordia Elbląg
Rominta Gołdap
1:0
Orlęta Rema Reszel
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:0
MLKS Motor Lubawa
MKS Korsze
0:4
Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska
1:1
Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn
2:2
Mamry Giżycko
Orlęta Rema Reszel
2:3
Pisa Barczewo
Amex Bączek Unia Susz
2:0
Zatoka Braniewo
BKS Tęcza Biskupiec
8:0
Błękitni Pasym
MKS Błękitni Orneta
1:3
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
2:0
MKS Korsze
Błękitni Pasym
3:2
Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn
1:0
Granica Kętrzyn
Amex Bączek Unia Susz
1:0
Orlęta Rema Reszel
BKS Tęcza Biskupiec
1:3
Mamry Giżycko
MLKS Motor Lubawa
2:1
Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo
0:0
MKS Błękitni Orneta
Rominta Gołdap
0:2
Znicz Biała Piska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
3:0
Zatoka Braniewo
Znicz Biała Piska
2:0
Pisa Barczewo
Tęcza Miłomłyn
0:1
Mrągowia Mrągowo
MKS Błękitni Orneta
0:4
Rominta Gołdap
Concordia Elbląg
1:0
Mamry Giżycko
Orlęta Rema Reszel
1:1
MLKS Motor Lubawa
MKS Korsze
0:3
Amex Bączek Unia Susz
Granica Kętrzyn
0:5
BKS Tęcza Biskupiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
1:0
Granica Kętrzyn
Pisa Barczewo
3:0
MKS Błękitni Orneta
Rominta Gołdap
2:0
Tęcza Miłomłyn
Błękitni Pasym
1:0
Orlęta Rema Reszel
BKS Tęcza Biskupiec
0:0
Concordia Elbląg
Amex Bączek Unia Susz
0:6
Znicz Biała Piska
MLKS Motor Lubawa
2:4
MKS Korsze
Mamry Giżycko
1:1
Zatoka Braniewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rema Reszel
2:2
Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo
0:0
Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska
2:0
MLKS Motor Lubawa
Tęcza Miłomłyn
0:1
Pisa Barczewo
BKS Tęcza Biskupiec
5:1
Zatoka Braniewo
MKS Błękitni Orneta
0:1
Amex Bączek Unia Susz
MKS Korsze
2:4
Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn
3:1
Concordia Elbląg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Motor Lubawa
3:0
MKS Błękitni Orneta
Pisa Barczewo
0:1
Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg
3:1
Zatoka Braniewo
Błękitni Pasym
1:2
Znicz Biała Piska
BKS Tęcza Biskupiec
4:3
Orlęta Rema Reszel
Amex Bączek Unia Susz
5:0
Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko
1:2
MKS Korsze
Rominta Gołdap
3:0
Granica Kętrzyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
2:1
Amex Bączek Unia Susz
Znicz Biała Piska
1:0
Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn
4:0
Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap
3:2
Pisa Barczewo
Tęcza Miłomłyn
1:1
MLKS Motor Lubawa
Orlęta Rema Reszel
1:0
Concordia Elbląg
MKS Błękitni Orneta
0:3
Błękitni Pasym
MKS Korsze
0:1
BKS Tęcza Biskupiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
2:1
Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg
3:2
MKS Korsze
Mamry Giżycko
3:0
MKS Błękitni Orneta
Błękitni Pasym
1:3
Tęcza Miłomłyn
Amex Bączek Unia Susz
2:0
Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo
2:0
Orlęta Rema Reszel
BKS Tęcza Biskupiec
1:1
Znicz Biała Piska
MLKS Motor Lubawa
0:0
Mrągowia Mrągowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
0:2
Amex Bączek Unia Susz
MKS Błękitni Orneta
0:6
BKS Tęcza Biskupiec
MKS Korsze
3:0
Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo
3:2
Błękitni Pasym
Znicz Biała Piska
3:1
Concordia Elbląg
Granica Kętrzyn
3:0*
Orlęta Rema Reszel
Tęcza Miłomłyn
3:0
Mamry Giżycko
Rominta Gołdap
1:0
MLKS Motor Lubawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Motor Lubawa
7:0
Pisa Barczewo
Mamry Giżycko
2:2
Mrągowia Mrągowo
Błękitni Pasym
3:6
Rominta Gołdap
Orlęta Rema Reszel
2:0
MKS Korsze
Zatoka Braniewo
0:3
Znicz Biała Piska
BKS Tęcza Biskupiec
3:0
Tęcza Miłomłyn
Concordia Elbląg
1:0
MKS Błękitni Orneta
Amex Bączek Unia Susz
5:0
Granica Kętrzyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
0:1
BKS Tęcza Biskupiec
Znicz Biała Piska
3:0
Orlęta Rema Reszel
Granica Kętrzyn
0:1
MKS Korsze
Pisa Barczewo
2:2
Błękitni Pasym
Tęcza Miłomłyn
0:2
Concordia Elbląg
MKS Błękitni Orneta
1:2
Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap
2:1
Mamry Giżycko
Amex Bączek Unia Susz
0:1
MLKS Motor Lubawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
1:0
Mrągowia Mrągowo
Mamry Giżycko
4:0
Pisa Barczewo
MKS Korsze
2:7
Znicz Biała Piska
Błękitni Pasym
2:5
Amex Bączek Unia Susz
Orlęta Rema Reszel
3:0
MKS Błękitni Orneta
Zatoka Braniewo
2:2
Tęcza Miłomłyn
BKS Tęcza Biskupiec
2:2
Rominta Gołdap
MLKS Motor Lubawa
5:1
Granica Kętrzyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
2:2
Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap
1:0
Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn
1:0
Orlęta Rema Reszel
MKS Błękitni Orneta
1:5
MKS Korsze
MLKS Motor Lubawa
2:1
Błękitni Pasym
Amex Bączek Unia Susz
1:1
Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn
1:8
Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo
0:1
BKS Tęcza Biskupiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
1:1
Pisa Barczewo
MKS Korsze
2:1
Tęcza Miłomłyn
Znicz Biała Piska
7:0
MKS Błękitni Orneta
Błękitni Pasym
0:1
Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo
4:2
Rominta Gołdap
BKS Tęcza Biskupiec
3:2
Amex Bączek Unia Susz
Mamry Giżycko
1:0
MLKS Motor Lubawa
Orlęta Rema Reszel
1:1
Mrągowia Mrągowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
5:0
Tęcza Miłomłyn
Concordia Elbląg
1:0
Amex Bączek Unia Susz
Granica Kętrzyn
3:1
MKS Błękitni Orneta
MKS Korsze
4:1
Mrągowia Mrągowo
Mamry Giżycko
1:1
Błękitni Pasym
Orlęta Rema Reszel
3:3
Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo
3:2
Pisa Barczewo
BKS Tęcza Biskupiec
0:0
MLKS Motor Lubawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
0:1
Znicz Biała Piska
MLKS Motor Lubawa
2:2
Concordia Elbląg
Mamry Giżycko
3:1
Granica Kętrzyn
Błękitni Pasym
2:2
BKS Tęcza Biskupiec
Tęcza Miłomłyn
3:1
MKS Błękitni Orneta
Pisa Barczewo
0:1
Orlęta Rema Reszel
Rominta Gołdap
1:2
MKS Korsze
Zatoka Braniewo
1:3
Amex Bączek Unia Susz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rema Reszel
- : -
Amex Bączek Unia Susz
Concordia Elbląg
3:2
Błękitni Pasym
MKS Błękitni Orneta
3:0
Mrągowia Mrągowo
Mamry Giżycko
1:2
BKS Tęcza Biskupiec
MKS Korsze
2:3
Pisa Barczewo
Znicz Biała Piska
5:0
Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn
3:1
Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo
2:0
MLKS Motor Lubawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
1:2
Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko
0:0
Concordia Elbląg
Pisa Barczewo
1:3
Znicz Biała Piska
Zatoka Braniewo
1:6
Błękitni Pasym
BKS Tęcza Biskupiec
0:1
Granica Kętrzyn
MLKS Motor Lubawa
1:2
Orlęta Rema Reszel
Rominta Gołdap
0:0
MKS Błękitni Orneta
Amex Bączek Unia Susz
5:0
MKS Korsze
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
2:2
BKS Tęcza Biskupiec
MKS Korsze
3:1
MLKS Motor Lubawa
Znicz Biała Piska
0:0
Amex Bączek Unia Susz
Granica Kętrzyn
1:1
Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn
2:0
Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo
0:2
Mamry Giżycko
MKS Błękitni Orneta
0:2
Pisa Barczewo
Orlęta Rema Reszel
2:2
Błękitni Pasym
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
2:2
Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko
4:0
Orlęta Rema Reszel
Pisa Barczewo
1:2
Tęcza Miłomłyn
Błękitni Pasym
0:0
MKS Korsze
Zatoka Braniewo
2:0
BKS Tęcza Biskupiec
MLKS Motor Lubawa
1:0
Znicz Biała Piska
Rominta Gołdap
0:3
Mrągowia Mrągowo
Amex Bączek Unia Susz
2:1
MKS Błękitni Orneta
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka Braniewo
2:2
Concordia Elbląg
MKS Błękitni Orneta
3:2
MLKS Motor Lubawa
MKS Korsze
2:4
Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo
3:1
Pisa Barczewo
Znicz Biała Piska
4:2
Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn
5:1
Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn
2:2
Amex Bączek Unia Susz
Orlęta Rema Reszel
2:0
BKS Tęcza Biskupiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
4:0
Orlęta Rema Reszel
Mamry Giżycko
0:4
Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo
1:3
Rominta Gołdap
Błękitni Pasym
5:2
MKS Błękitni Orneta
BKS Tęcza Biskupiec
2:1
MKS Korsze
MLKS Motor Lubawa
0:1
Tęcza Miłomłyn
Amex Bączek Unia Susz
2:2
Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo
0:0
Granica Kętrzyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
1:2
Concordia Elbląg
Znicz Biała Piska
4:1
BKS Tęcza Biskupiec
Rominta Gołdap
0:0
Amex Bączek Unia Susz
Tęcza Miłomłyn
2:0
Błękitni Pasym
Orlęta Rema Reszel
0:3
Zatoka Braniewo
MKS Błękitni Orneta
1:2
Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo
0:0
MLKS Motor Lubawa
Granica Kętrzyn
3:0
Pisa Barczewo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
1:2
Znicz Biała Piska
Orlęta Rema Reszel
2:4
Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko
1:0
Tęcza Miłomłyn
Błękitni Pasym
2:0
Mrągowia Mrągowo
Amex Bączek Unia Susz
1:1
Pisa Barczewo
BKS Tęcza Biskupiec
3:1
MKS Błękitni Orneta
Zatoka Braniewo
4:1
MKS Korsze
MLKS Motor Lubawa
4:1
Rominta Gołdap
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Kętrzyn
5:4
Amex Bączek Unia Susz
Rominta Gołdap
3:2
Błękitni Pasym
MKS Korsze
5:0
Orlęta Rema Reszel
Mrągowia Mrągowo
6:2
Mamry Giżycko
Znicz Biała Piska
3:0
Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo
2:2
MLKS Motor Lubawa
MKS Błękitni Orneta
0:1
Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn
1:1
BKS Tęcza Biskupiec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
6:2
Tęcza Miłomłyn
MKS Korsze
3:1
Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko
5:2
Rominta Gołdap
Błękitni Pasym
4:0
Pisa Barczewo
Orlęta Rema Reszel
0:4
Znicz Biała Piska
Zatoka Braniewo
5:2
MKS Błękitni Orneta
BKS Tęcza Biskupiec
0:3
Mrągowia Mrągowo
MLKS Motor Lubawa
4:2
Amex Bączek Unia Susz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
3:2
Concordia Elbląg
Znicz Biała Piska
4:2
MKS Korsze
Granica Kętrzyn
0:1
MLKS Motor Lubawa
Pisa Barczewo
0:4
Mamry Giżycko
Rominta Gołdap
2:1
BKS Tęcza Biskupiec
Tęcza Miłomłyn
2:2
Zatoka Braniewo
Amex Bączek Unia Susz
8:0
Błękitni Pasym
MKS Błękitni Orneta
3:1
Orlęta Rema Reszel
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości