Wygrana z czwartoligowcem!

Orlęta REMA Reszel w swoim kolejnym sparingu odniosły zwycięstwo.Tym razem czerwono-biali pokonali zespół na co dzień występujący w IV lidze, Mamry Giżycko 5:3.

W pierwszej połowie drużyna z Giżycka przeważała i była zdecydowanie lepsza. Mimo, że z naszej strony sytuacji było jak na lekarstwo, to Orły objęły prowadzenie. Po błędzie jednego z obrońców w sytuacji "sam na sam" nie pomylił się Kozoń. Prowadzenia nie utrzymaliśmy jednak zbyt długo. Im bliżej końca pierwszych 45 minut, tym Mamry przeważały, czym udokumentowały dwoma golami. Wynik 1:2 do przerwy.

Druga część spotkania była w wykonaniu naszej drużyny zdecydowanie lepsza. Szczelna gra w defensywie i szybko wyprowadzane kontry były kluczem do zwycięstwa. Do wyrównania doprowadził Modzel wykorzystując 100% sytuację. Kilka chwil później objęliśmy prowadzenie po świetnej dwójkowej akcji Jankiewicz- Krzywicki, w której ten drugi podcinką skierował piłkę do siatki. Na 4:2 podwyższył Kozoń,wykorzystując niezłe podanie Krzywickiego i nieporozumienie wśród defensywy Mamr. Ostatnią bramkę dla Orląt strzelił pięknym strzałem lewą nogą Romańczuk. Rezultat ustalił zespół z Giżycka, wykorzystując stały fragment gry i mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla Orląt.

Orły zagrały w składzie: Głowacki, Olszewski, Terlik, Bochno, Suszyński, Modzel, Romańczuk, Zaleśkiewicz, Rukszan, Krzywicki, Kozoń, Jankiewicz, Maćkowiak, Sawicki, Markisz.

Orlęta REMA Reszel- Mamry Giżycko 5:3

Bramki dla Orląt: Kozoń 10', 65', Modzel 50', Krzywicki 52', Romańczuk 75'.