Sparing: Orlęta Reszel - Wilczek Wilkowo 3:5 (3:2) (19.07.2015) Dodał: penny69

Drugi sparing za nami. W meczu z Wilczkiem Wilkowo nasi piłkarze przegrali, 3:5 choć do przerwy prowadzili 3:2. Ze względu na wyjazd naszego bramkarza, Jarka Doborzyńskiego w bramce gościnnie wystąpił Karol Węcławek, który od kilku lat nie trenuje. Zagrało również dwóch testowanych piłkarzy, z których jeden zdobył gola.

W 2. minucie napastnik Wilczka wykorzystał sytuację sam na sam i tym samym otworzył wynik spotkania. Odpowiedź Orląt była błyskawiczna, bo już dwie minuty później wyrównującą bramkę mocnym strzałem z kilku metrów zdobył Patryk Modzel.

Później nasi piłkarze śmielej zaatakowali, co się opłaciło, bo w 16-tej minucie po błędzie bramkarza Patryk Modzel dał drużynie prowadzenie.

Nie minęły dwie minuty i było już 3:1. Ponownie z dobrej strony pokazał się Modzel, który "wyłożył" piłkę przed pole karne, a testowany zawodnik uderzył "z pierwszej" nie do obrony.

Przed przerwą goście się obudzili i po ładnej, szybkiej kontrze zdobyli kontaktowego gola.

W drugiej połowie zagraliśmy nieco słabiej niż w pierwszej, co wykorzystali piłkarze Wilczka, którzy przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Najpierw w 58. minucie po strzale z półobrotu jeden z zawodników wyrównał stan meczu, a później dwóch jego kolegów po uderzeniach z dystansu przypieczętowało zwycięstwo (67. i 75. minuta).

Kolejny mecz już w najbliższą środę o 18:00 z Polonią Lidzbark Warmiński.

Orlęta:

K. Węcławek (br.), J. Suszyński, A. Adamiak (46' P. Janowski), M. Terlik, W Olszewski, B. Markisz, M. Zaleśkiewicz, testowany zawodnik (46' M. Maksymiuk), testowany zawodnik (46' P. Wiensław), P. Modzel (72' testowany zawodnik), K. Jankiewicz (72' testowany zawodnik)