Sparing: Orlęta Reszel - Wilczek Wilkowo 1:1 (19.07.2014) Dodał: penny69

Za nami pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem 2014/2015. W pojedynku z Wilczkiem Wilkowo padł wynik remisowy, 1:1, a Orlęta wyrównującego gola zdobyły dopiero w 90. minucie. Jego zdobywcą okazał się Patryk Wiensław.

W meczu wystąpił Daniel Fedczak (brata Krystiana), który ostatnio bronił barw MKS Korsze i który prawdopodobnie wzmocni nasz zespół. Zawodnik ten może grać zarówno w obronie, jak i w pomocy, a takich wszechstronnych piłkarzy nam trzeba.

Pod poniższym linkiem znajdują się bramki z tego spotkania nagrywane "z lotu ptaka" dzięki zaprzyjaźnionej firmie DRAMI GROUP.

Orlęta: P. Iwaniuk, D. Fedczak, M. Terlik, D. Schwesig, A. Adamiak, M. Zaleśkiewicz, B. Markisz, P. Modzel, M. Mazur, T. Tomasik, K. Jankiewicz. Grali również: P. Wiensław, M. Rojek, Janowski.

Gole:

0:1 Robert Cytrala