Sparing: MKS Korsze (juniorzy) - Orlęta Reszel 1:3 (15.07.2015) Dodał: penny69

Orlęta swój pierwszy sparing miały rozegrać w najbliższą sobotę, ale jeszcze we wtorek wieczorem okazało się, że pierwszy testmecz zostanie rozegrany w środę, 15. lipca. I tak oto nasi piłkarze wybrali się do Korsz na pojedynek z temtejszym MKS-em, w składzie którego znaleźli się młodzieżowcy oraz piłkarze testowani przez ten zespół.

Nasza drużyna zagrała całkiem przyzwoicie i zasłużenie wygrała 3:1.

Wynik otworzył Mateusz Zaleśkiewicz, który uderzył technicznie zza pola karnego. Później gospodarze wyrównali, ale ostatnie słowo należało do naszych piłkarzy, a właściwie do Mateusza Kozonia, który najpierw wykorzystał sytuację sam na sam po zagraniu Mateusza Terlika, a poźniej po składnej akcji z Kamilem Jankiewiczem posłał piłkę między nogami bramkarza MKS-u.

Kolejny sparing z Wilczkiem Wilkowo został przełożony z soboty na niedzielę (godz. 17-sta). Zapraszamy na stadion w Reszlu!

Orlęta:

J. Doborzyński (46' M. Bochno) - D. Schwesig (70' W. Olszewski), M. Terlik, A. Adamiak, W. Olszewski (46' J. Suszyński), M. Kozoń (46' P. Graczykowski), B. Markisz, M. Zaleśkiewicz, K. Pyrczak (70' M. Kozoń), K. Jankiewicz, P. Modzel

Gole:

0:1 Mateusz Zaleśkiewicz