Pierwszy test mecz na piątkę!

Wreszcie, z zimowego snu, wybudziły się drużyny klasy okręgowej. Do rozpoczęcia rundy wiosennej będziemy emocjonować się jedynie spotkaniami sparingowymi Orląt Reszel. Nasz zespół rozpoczął przygotowania do rozgrywek 18 stycznia. W drugim tygodniu ferii zawodnicy wskoczyli na większe obciążenia trenując 2 razy dziennie. Zwieńczyli ten okres swoim pierwszym sparingiem z Granicą Kętrzyn. Orły zaprezentowały się całkiem dobrze i ograły trzecioligowca aż 5:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali Maćkowiak x2, Zaleśkiewicz (z karnego), Krzywicki, Jankiewicz. Kolejny sparing Orlęta REMA Reszel rozegrają w piątek z Tęczą Biskupiec. A  w sobotę nasz zespół weźmie udział w turnieju w Kętrzynie gdzie spotka się z Granicą, Mamrami i Lechią II Gdańsk.

W meczu sparingowym z Granicą Kętrzyn wystąpili: (bramkarz Granicy), Terlik, Adamiak, Suszyński, Bochno, Romańczuk, Zaleśkiewicz, Maćkowiak, Rukszan, Krzywicki, Kozoń, Jankiewicz, Olszewski, Sawicki, Janowski, Pyrczak, Modzel, Markisz, Leszczenko (zawodnik testowany).