Pierwsza przeszkoda pokonana.

W 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski swoje zmagania rozpoczęły Orlęta. Zawodnicy z Reszla bez problemów pokonali w Bisztynku A-klasową Redutę, 6:1. Faworytem spotkania byli goście, którzy szybko przejęli inicjatywę w grze. Jednak na pierwszego gola kibice, którzy kolejny raz pojawili w dużej grupie, musieli czekać aż do 18. minuty. Po wrzutce w pole karne Tarnowskiego i złym wybiciu jednego z obrońców, pięknym wolejem popisał się Krzywicki, 1:0. Chwilę później powalony w polu karnym zostaje Kapustka, a karnego na bramkę zamienia Zaleśkiewicz. Mimo kilku okazji wynik w pierwszej części gry się nie zmienił.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia Orląt. Najpierw w 48. minucie bramkę strzelił Kozoń po dobitce strzału Rukszana, dwie minuty później swojego debiutanckiego gola (chwile po wejściu) uderzeniem głową zdobył zawodnik juniorów Janowski. Po tych ciosach tempo gry drastycznie spadło. Mimo to udało się zawodnikom z Reszla zdobyć jeszcze dwa trafienia. W 78. minucie po dobitce karnego strzelił Nawrocki, a pod koniec spotkania z rzutu wolnego drugiego gola trafił Krzywicki. Nie udało się jednak zachować czystego konta, honor gospodarzy uratował jeden zawodników z Reduty celnie uderzając zza pola karnego.

Warto dodać, że w składzie Orląt wystąpiło kilku juniorów. W pierwszym jedenastce pokazali się Hubert Jałoszewski i Wiktor Sawicki, po przerwie na placu gry pojawił się (strzelec jednej bramki) Kuba Janowski, a cały mecz w bramce rozegrał Błażej Głowacki.