Ostatni sparing na plus

W ostatnim sparingu przed inauguracją ligi okręgowej Orlęta REMA Reszel wygrały z Redutą Bisztynek(A-klasa) 7:1. Nasz zespół zaprezentował się całkiem nieźle, chociaż martwi słaba skuteczność.

W pierwszej połowie za strzelanie bramek wziął się Jankiewicz, który ustrzelił hat-tricka, a jedną bramkę dołożył Krzywicki. Przy dobrym pressingu drużyna z Bisztynka gubiła się i dzięki temu stwarzaliśmy sobie łatwe sytuacje bramkowe. Reduta w końcówce pierwszej części gry zdołała celnie strzelić i jak się później okazał była to bramka honorowa.

Druga połowa nie zmieniła obrazu gry. Orły przeważały pod każdym względem. Konsekwencją były kolejne strzelone bramki. Swoje dorzucili Kozoń i dwie Maćkowiak. Razi nieskuteczność naszych graczy. Bardzo dogodnych sytuacji nie strzelili m.in. Zaleśkiewicz, Kozoń, Leszczenko czy Rukszan.

Orlęta REMA Reszel- Reduta Bisztynek 7:1

3x Jankiewicz, 2x Maćkowiak, Krzywicki, Kozoń

Skład z pierwszej połowy: Doborzyński, Leszczenko, Terlik, Suszyński, Bochno, Romańczuk, Zaleśkiewicz, Markisz, Modzel, Krzywicki, Jankiewicz.

Zagrali również: Olszewski, Sawicki, Maćkowiak, Rukszan, Kozoń, Janowski.