Orlęta - Victoria 4:3 (1:1)

Sparing z Victorią Bartoszyce zakończył się wynikiem 4:3 dla gospodarzy pomimo, że na 20 minut przed końcem spotkania prowadziliśmy 3:1. Do przerwy było 1:1, po golach Mazurka, który idealnie wykorzystał podanie z głębi pola minął Doborzyńskiego i skierował piłkę do pustej bramki. Bramka padła z dwu metrowego spalonego ale w końcu to sparing z jednym sędzią na boisku. Wyrównaliśmy po rzucie karnym wykorzystanym przez Mateusza Zaleśkiewicza. Wcześniej on sam wykonywał rzut wolny z przed pola karnego, który obronił ręką jeden z zawodników stojących w murze. Pierwsza polowa w naszym wykonaniu wyglądała naprawdę przyzwoicie, często kontrowaliśmy, oddaliśmy kilka groźnych strzałów. W drugiej połowie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Mateusza Terlika, który idealnie znalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu Zaleśkiewicza z rzutu wolnego. Mateusz Zaleśkiewicz, który w tym meczu dzielił i rządził w środku pola i kolejny raz pokazał na co go stać... tym razem przejął piłkę w bocznej strefie boiska ruszył na dwóch przeciwników skręcił ich przed polem karnym i posłał piłkę obok bramkarza do siatki. Pod koniec spotkania opadliśmy trochę z sił i wykorzystała to Victoria. Najpierw po zamieszaniu w polu karnym i niepewnej interwencji Zalewskiego, gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Następnie rajd skrzydłowego Victorii zakończył się dobrym dograniem na piąty metr pola karnego i mamy wyrównanie. Na sam koniec spotkania po błędzie Zalewskiego, który odbił piłkę przed siebie na tyle niefartownie że ta trafiła prosto na głowę napastnika, który ostatecznie ustalił wynik spotkania na 4:3. Za tydzień zaczynamy sezon 2013 / 2014 meczem z Czarnymi Olecko.

Orlęta: Doborzyński (46' Zaleśkiewicz), Terlik, Adamiak, Kuba ( David Luiz ), Schwessig, Fedczak D., Fedczak K. (46' Wiensław), Zaleśkiewicz, Markisz ( 75' Rojek), Modzel (46' Janowski), Jankiewicz (70' Mazur).