zamknij reklamę

Łatwa wygrana z Lidzbarkiem.

Łatwa wygrana z Lidzbarkiem.

Po trzech remisach z rzędu Orlęta w końcu odniosły zwycięstwo inkasując komplet punktów. Było to jednak czymś oczywistym, ponieważ do Reszla "gołą jedenastką" przyjechała Polonia Lidzbark Warmiński (liczne kontuzje w zespole), zagadką był tylko jej rozmiar.

Mecz wygraliśmy sześcioma bramkami, a mogło być ich znacznie więcej. Nie wykorzystaliśmy jednego z trzech rzutów karnych (ciężko przypomnieć sobie sytuację, żeby w jednym meczu sędzia podyktował dla naszej drużyny trzy jedenastki :), a także przynajmniej trzech stuprocentowych okazji.

Po dwudziestu minutach gry, prowadząc 3:0 trochę za mocno się rozluźniliśmy, co próbowali wykorzystać gracze Polonii. Najpierw dobrze interweniował Jarek Doborzyński, a później zabrakło celnego strzału.

W drugiej połowie kontrolowaliśmy w pełni grę, a goście liczyli straty: dwa gole i dwóch kontuzjowanych graczy (od 66. minuty grali w dziesięciu, a od 88. minuty w dziewięciu).

Mecz wygraliśmy, punkty zdobyte, cel osiągnięty, więc trzeba się z tego cieszyć, mimo, że przeciwnik był słaby. Prawdziwą siłę zespołu poznamy w meczach z Czarnymi Olecko i Mazurem Pisz, które już niedługo.

Warto odnotować na koniec fakt, że w drużynie seniorów zadebiutował dziś junior, Wiktor Sawicki, który zaprezentował się całkiem nieźle.

Relacja z meczu niebawem...

Gole:

1:0 Bartosz Markisz (1', asysta: M. Zaleśkiewicz)
2:0 Mateusz Zaleśkiewicz (2' - rzut karny po faulu na D. Maćkowiaku)
3:0 Bartosz Markisz (18', asysta: P. Romańczuk)
4:0 Sebastian Krzywicki (45' - rzut wolny)
5:0 Mateusz Zaleśkiewicz (56', asysta: S. Krzywicki)
6:0 Mateusz Zaleśkiewicz (66' - rzut karny po faulu na K. Jankiewiczu)

Orlęta: J. Doborzyński (br.), H. Leszczenko, A. Adamiak (51' J. Bochno), M. Terlik, W. Olszewski, P. Modzel (55' D. Rukszan), M. Zaleśkiewicz, P. Romańczuk, S. Krzywicki (72' W. Sawicki), D. Maćkowiak (57' K. Jankiewicz), B. Markisz

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości